flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

                       

Доступність є інструментом реалізації прав громадян України

Конституцією України кожній людині гарантовано право звернутись до суду для захисту своїх конституційних прав і свобод.

На виконання одного з основних принципів правосуддя – його загальності, у Господарському суді Луганської області визначені відповідальні за доступ до правосуддя маломобільних груп населення. Ця функція відповідно до наказу голови Господарського суду Луганської області № 35 від 28.05.2015  в межах компетенції покладена на працівників:

-відділу організаційно-документального забезпечення роботи суду (канцелярії суду), що знаходиться на першому поверсі будівлі суду, розташованій за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, кабінет 114, контактний телефон (057) 702-17-55, 

-та відділу інформаційно-комунікаційної діяльності та аналітичної роботи (прес-центру), що знаходиться на другому поверсі будівлі суду, розташованій за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, кабінет 201, контактний телефон (057) 702-10-79.

Хто такі маломобільні групи населення?

Згідно із визначенням, маломобільні групи населення – це люди, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі. До них належать не тільки люди з інвалідністю (у тому числі, візочники), люди з тимчасовими порушеннями здоров'я (наприклад, людина на милицях стає маломобільною), літні люди, яким через вік та стан здоров'я важко самостійно пересуватися, вагітні жінки, батьки з дитячими візочками та багато інших.

Інформує відділ інформаційно-комунікаційної діяльності та аналітичної роботи