Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
позивача Фермерського господарства “Легас” в особі голови Легкової Ніни Пилипівни (місцезнаходження: вул. Соборна, буд.27, с.Троїцьке, Попаснянський район, Луганська область, 93354)
відповідача Військово-цивільної адміністрації сіл Троїцьке та Новозванівка Попаснянського району Луганської області в особі керівника Шевченко Микити Андрійовича (місцезнаходження: пров. Оборонної, буд.1, с.Троїцьке, Попаснянський район, Луганська область, 93354).
справа № 913/54/20
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою суду від 30.01.2020 позовну заяву ФГ “Легас” залишено без руху. Позивачу протягом 10 днів з дня вручення ухвали суду усунути недоліки позовної заяви. Роз’яснено позивачу, що в разі не усунення всіх недоліків у встановлений судом строк, заява вважається неподаною і повертається згідно з п.4 ст.174 Господарського процесуального кодексу України.
З повним текстом ухвали можна ознайомитись на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/
Суддя С.В. Масловський