Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
- банкрута - ФОП Набієва Р.І. (м. Луганськ, вул. Степная, 54).
справа №21/11б
Господарський суд Луганської області 17.12.2019 у справі №21/11б про банкрутство фізичної особи – приватного підприємця Набієва Рустама Ільясовича, 25.11.1978 року народження, який зареєстрований та мешкає за адресою: м. Луганськ, вул. Степная, 54, ухвалив:
1.Затвердити звіт керуючого реалізацією майна ФОП Набієва Р.І. від 09.12.2019 №02-72/34 та ліквідаційний баланс банкрута фізичної особи - приватного підприємця Набієва Рустама Ільясовича, 25.11.1978 року народження, який зареєстрований та мешкає за адресою: м. Луганськ, вул. Степная, 54, станом на 09.12.2019.
2.Затвердити звіт арбітражного керуючого Демчана О.І. від 09.12.2019 №02-72/36 про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за час виконання повноважень керуючого реалізацією майна ФОП Набієва Р.І. за період з 03.10.2019 по 09.12.2019 у розмірі 14565грн. 09коп. основної грошової винагороди керуючого реалізацією майна та 849грн. 82 коп. витрат понесених керуючим реалізацією майна у процедурі погашення боргів, покласти витрати з оплати основної грошової винагороди та відшкодування витрат керуючого реалізацією на кредитора Акціонерне товариство “Райффайзен Банк Аваль”.
3.Припинити підприємницьку діяльність банкрута - фізичної особи - приватного підприємця Набієва Рустама Ільясовича, 25.11.1978 року народження, який зареєстрований та мешкає за адресою: м. Луганськ, вул. Степная, 54.
4.Завершити процедуру погашення боргів боржника та припинити повноваження керуючого реалізацією Демчан О.І.
5.Закрити провадження у справі №21/11б про неплатоспроможність (банкрутство) ФОП Набієва Р.І., скасувати мораторій та арешт на майно боржника, накладені згідно ухвали від 27.01.2010.
6.Визнати фізичну особу - приватного підприємця Набієва Рустама Ільясовича, вільним від боргів, при цьому Набієв Р.І. не звільняється від подальшого виконання вимог кредиторів після завершення судових процедур у справі про неплатоспроможність та обов’язку повернення непогашених боргів, а саме: 1) відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи; 2) сплати аліментів; 3) виконання інших вимог, які нерозривно пов’язані з особистістю фізичної особи. Такі вимоги, що не були повністю погашені у справі про неплатоспроможність, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про неплатоспроможність у непогашеній частині.
З повним текстом ухвали можна ознайомитись на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/
Суддя М.Ю. Ковалінас