Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ТОВ «Кан-Транс»
(вул. Кислородна, буд.8А, м. Хрустальний Луганської області, 97504)
справа № 913/658/15.
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою від 01.11.2018 прийнято до розгляду скаргу Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії – Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» на бездіяльність головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області Галушки М.В. за виконавчим провадженням № 49567896 щодо примусового виконання наказу від 13.11.2015 у справі № 913/658/15 за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк», м. Сєвєродонецьк Луганської області до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Кан-Транс», м. Красний Луч Луганської області про стягнення 4138461 грн 90 коп.
Судове засідання призначено на 12.11.2018 о 14 год. 45 хв., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, зал судових засідань №205.
З повним текстом ухвали можна ознайомитись на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/
Суддя О.С. Фонова