Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ПОВІДОМЛЕННЯ
про відкриття провадження у справі
Справа № 913/301/25
Суддя Іванов А.В.
На виконання вимог ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII, ч. 4 ст. 122 Господарського процесуального кодексу України,
з урахуванням наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28.02.2025 № 376, яким затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією,
враховуючи, що остання відома адреса місця проживання Березовського Івана Олексійовича (с. Можняківка Новопсковського району Луганської області знаходиться на тимчасово окупованій території, а також те, що Березовський Іван Олексійович не має електронного кабінету,
Господарський суд Луганської області повідомляє Березовського Івана Олексійовича, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 15.01.2026 (суддя Іванов А.В.) у справі № 913/301/25 за позовом Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк»
до 1-го відповідача – Селянського (фермерського) господарство «Надежда»,
2-го відповідача – Березовського Івана Олексійовича,
3-го відповідача – Чайки Василя Івановича,
про стягнення 4.386.431,14 грн
– запропонувано відповідачам подати відзиви на позовну заяву; відкладено підготовче засідання на іншу дату та час; про дату та час наступного судового засідання буде повідомлено додатково. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, каб. № 204.
Електронна копія ухвали в мережі Інтернет розміщена за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/Review/133419408.
Відповідно до ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» учасники справи, остання відома адреса місця проживання (перебування) чи місцезнаходження яких знаходиться на тимчасово окупованій території і які не мають електронного кабінету, повідомляються про ухвалення відповідного судового рішення шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади України з посиланням на веб-адресу такого судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень або шляхом розміщення тексту відповідного судового рішення на офіційному веб-порталі судової влади України з урахуванням вимог, визначених Законом України "Про доступ до судових рішень"; у разі обмеження доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень.
27.01.2026 є датою розміщення вищенаведеної інформації на сторінці Господарського суду Луганської області на офіційному вебпорталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «ПОВІДОМЛЕННЯ для учасників судового процесу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України».

