Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області у складі судді Драгнєвіч О.В. повідомляє відповідача у справі, Департамент житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації про те, що ухвалою суду від 21.06.2023 прийнято позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Пересувна механізована колона №83 “Донбасводбуд” до розгляду та відкрито провадження у справі №913/204/23; справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження; підготовче засідання призначено на 18.07.2023 року о 14 год. 00 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань №108. Явка представників учасників в судове засідання не визнається обов’язковою.
Додатково відповідачу встановлено строк для подання відзиву на позовну заяву – протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. У випадку подання відповідачем відзиву - надати суду докази його надіслання (надання) іншій стороні з усіма додатками (опис вкладення, поштова накладна, тощо).
З ухвалою суду від 21.06.2023 у справі №913/204/23 відповідач у справі може ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/111675053.
Суддя О.В. Драгнєвіч