Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області у складі судді Драгнєвіч О.В. повідомляє відповідача-2 у справі, громадянина Коцур Володимира Володимировича, про те, що ухвалою суду від 15.05.2023 прийнято позовну заяву Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро» до відповідача-1 Фермерського господарства «В.АЗАЛІЇ», відповідача-2 громадянина Коцура Володимира Володимировича до розгляду та відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами.
Роз`яснено сторонам, що відповідно до ч.7 ст.252 ГПК України клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін, у разі наявності підстав, відповідачі можуть подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.
Запропоновано учасникам невідкладно зареєструватися в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі та повідомити суду свої актуальні поштові та електронні адреси для направлення процесуальних документів.
Запропоновано відповідачам подати відзиви на позовну заяву у строк, встановлений ч.1 ст.251 ГПК України - протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. У випадку подання відповідачами відзивів - подати суду докази надіслання (вручення) їх іншій стороні.
Встановлено відповідачам строк для подання заперечень - протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
З ухвалою суду від 15.05.2023 у справі №913/169/23 відповідач-2 може ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/110845029.
Суддя О.В. Драгнєвіч