Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області у складі судді Драгнєвіч О.В. повідомляє відповідача-2 у справі, громадянку Беспалову Валентину Григорівну, про те, що ухвалою суду від 15.05.2023 прийнято позовну заяву Акціонерного товариства «ОТП БАНК» до відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАЛЛАДА-2016», відповідача-2 громадянки Беспалової В.Г. про стягнення 5 318 745 грн 62 коп., до розгляду та відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 20.06.2023 року о 12 год. 00 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань №108. Явка представників учасників в судове засідання не визнана обов’язковою.
Сторонам запропоновано невідкладно зареєструвати електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі з метою належного та своєчасного повідомлення, отримання процесуальних документів у справі.
Встановлено відповідачам строк для подання відзивів на позовну заяву – протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. Встановлено відповідачам строк для подання заперечень - протягом п’яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
З ухвалою суду від 15.05.2023 у справі №913/165/23 відповідач-2 може ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/110845026.
Суддя О.В. Драгнєвіч