Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Повідомлення по справі № 913/705/21
за позовом Комунального підприємства “Жилбудсервіс”, м. Щастя Луганської області
до фізичної особи-підприємця Клімкова Олександра Івановича, м. Щастя Луганської області
про визнання договору недійсним
Господарський суд Луганської області повідомляє про те, що 14.02.2022 у справі № 913/705/21 було постановлено рішення, яким позов Комунального підприємства “Жилбудсервіс” до фізичної особи-підприємця Клімкова Олександра Івановича задоволено.
Визнано недійсним договір про надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем житлових будинків від 16.12.2020 № 486, укладений між фізичною особою-підприємцем Клімковим Олександром Івановичем та Комунальним підприємством “Жилбудсервіс”.
Стягнуто з фізичної особи-підприємця Клімкова Олександра Івановича на користь Комунального підприємства “Жилбудсервіс” судовий збір в сумі 2270,00 грн.
Частиною 1 ст. 327 ГПК України встановлено, що виконання судового рішення здійснюється на підставі наказу, виданого судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань місцезнаходженням Комунального підприємства “Жилбудсервіс” є: 91480, Луганська область, Щастинський район, м. Щастя, вул. Дружби, буд. 2-А.
За інформацією Акціонерного товариства «Укрпошта», розміщеній на офіційному веб-сайті (https://offices.ukrposhta.ua) відділення в м. Щастя Луганської області тимчасово не функціонують, а тому пересилання поштової кореспонденції до м. Щастя Луганської області наразі є неможливим.
У зв’язку з тим, що суд не має можливості на виконання рішення від 14.02.2022 у справі № 913/705/21 надіслати наказ за вищевказаною адресою стягувача, просимо Комунальне підприємство “Жилбудсервіс” повідомити суду свою актуальну поштову адресу.
Суд рекомендує подавати заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення в електронному вигляді з накладеним кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи на електронну пошту суду (inbox@lg.arbitr.gov.ua) або через особистий кабінет в підсистемі «Електронний суд».
Суддя Євген ЛІСОВИЦЬКИЙ