Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області, що знаходиться за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, у складі судді Масловського С.В. повідомляє учасників справи № 913/40/23 за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до відповідача-1 – Селянського фермерського господарства «Альянс», відповідача-2 – Мирошниченка Євгенія Вікторовича про стягнення 448105 грн 71 коп., а саме:
відповідача-1 – Селянське фермерське господарство «Альянс» (місцезнаходження: вул. Садова, буд. 7, с. Новочервоне, Троїцький р-н, Луганська область, 92145, код ЄДРПОУ 32472487),
відповідача-2 – Мирошниченка Євгенія Вікторовича (вул. 40 років Перемоги, буд. 14, с. Новочервоне, Троїцький р-н, Луганська область, 92145, РНОКПП 2908606591)
про те, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 21.03.2023 ухвалено:
«1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на 06.04.2023 о 10 год. 00 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань №109.
4. Відповідачам протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати відзив на позовну заяву відповідно до ст. 251 Господарського процесуального кодексу України з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, документи, що підтверджують направлення відзиву і доданих до нього доказів позивачу, у разі незгоди з ціною позову - надати контррозрахунок.
5. Встановити позивачу строк - п`ять днів з дня отримання відзиву для подання до суду відповіді на відзив із урахуванням вимог ст.ст. 166, 251 Господарського процесуального кодексу України.
6. Встановити відповідачам строк - п`ять днів з дня отримання відповіді на відзив для подання до суду заперечення із урахуванням вимог ст.ст. 167, 251 Господарського процесуального кодексу України.
7. Повідомити сторін, що у зв`язку із введенням на території України воєнного стану, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров`ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до наказу голови суду запроваджено роботу суду у віддаленому режимі.
Рекомендовано учасникам справ утриматись від відвідування суду, свої процесуальні права реалізовувати з використанням офіційної електронної пошти суду.
Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі Електронний суд, поштою, факсом або дистанційними засобами зв`язку.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за вебадресою: http://lg.arbitr.gov.ua/sud5014/gromadyanam/csz/».
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/Review/109672241
Суддя Сергій МАСЛОВСЬКИЙ