Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Повідомлення
про відкриття провадження у справі №913/34/23
за позовом Приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут», м. Харків,
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Міраж», м. Лисичанськ Луганської області,
про стягнення 89 598 грн. 92 коп.
Ухвалою Господарського суду Луганської області від 13.03.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі.
Справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання, без виклику сторін.
Запропоновано відповідачу: - у п’ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали надати відзив на позовну заяву з доказами направлення іншій стороні; - у разі отримання відповіді на відзив, у п’ятиденний строк з дня її вручення, подати суду обґрунтовані заперечення з доказами направлення іншій стороні; - подати контррозрахунок заборгованості в разі незгоди з її розміром, визначеним позивачем, з доказами направлення іншим учасникам справи.
Запропоновано позивачу: - у разі отримання відзиву на позовну заяву, у п’ятиденний строк з дня його отримання подати суду обґрунтовану відповідь на відзив, з доказами направлення іншій стороні.
Повідомлено учасників справи, що судом враховується введення в Україні правового режиму воєнного стану, що може суттєво вплинути на своєчасність виконання учасниками справи їх обов’язків.
Головуючий суддя – Іванов А.В.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/Review/109489923