Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До відома
Відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю “СТАТУС ЕНЕРДЖИ”
у справі №913/944/21
Господарський суд Луганської області повідомляє що у справі за позовом Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Харків до Товариства з обмеженою відповідальністю “СТАТУС ЕНЕРДЖИ”, м. Лисичанськ Луганської області про стягнення 136000 грн 00 коп. 07.02.2023 ухвалено рішення, яким позов задоволено повністю.
З ухвалою можна ознайомитись на веб-сайті https://reyestr.court.gov.ua/.
Суддя Злепко Н.І.