Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області, що знаходиться за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, у складі судді Масловського С.В. повідомляє учасників справи № 913/266/20(523/12426/16-ц) за позовом Сінішиної Віри Володимирівни до відповідача - Публічного акціонерного товариства «Укрінком» про стягнення заборгованості за вкладами, пені та трьох відсотків річних від простроченої суми в межах справи №913/266/20 за заявою кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю "ЮС-Металл" до боржника - Публічного акціонерного товариства "Українська інноваційна компанія" про банкрутство, а саме:
відповідача – Публічне акціонерне товариство «Укрінком» (місцезнаходження: вул. Сметаніна, буд. 3-А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404, код ЄДРПОУ 05839888)
про те, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 02.02.2023 ухвалено:
«1. Підготовче засідання призначити на 02.03.2023 об 11 год. 40 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань №108.
2. Відповідачу протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання ухвали суду надати відзив на позовну заяву відповідно до ст. 165 ГПК України з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, документи, що підтверджують надіслання відзиву і доданих до нього доказів позивачу.
3. Позивачу встановити строк для подачі відповіді на відзив із урахуванням вимог ст. 166 ГПК України – п’ять днів з дня отримання відзиву на позов.
4. Відповідачу встановити строк для подачі заперечень із урахуванням вимог ст. 167 ГПК України - п’ять днів з дня отримання відповіді на відзив.
5. Запропонувати учасникам справи направити до суду відомості щодо актуального їх місцезнаходження та/або надати суду відомості щодо можливих альтернативних засобів повідомлення учасників справи.
Повідомити сторін, що у зв’язку із введенням на території України воєнного стану, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до наказу голови суду запроваджено роботу суду у віддаленому режимі.
Рекомендовано учасникам справ утриматись від відвідування суду, свої процесуальні права реалізовувати з використанням офіційної електронної пошти суду.
Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі Електронний суд, поштою, факсом або дистанційними засобами зв`язку.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за вебадресою: http://lg.arbitr.gov.ua/sud5014/gromadyanam/csz/».
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/Review/108738451.
Суддя Сергій МАСЛОВСЬКИЙ