Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою суду від 26.12.2022 відкрито провадження у справі № 913/280/22 за позовом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області, вул.Заводька, 4 м.Рубіжне, Луганська область, 93101, адреса для листування: вул.Тепловізійна, 9, м.Дніпро, 49041 до відповідача Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне підприємство» Рубіжанської міської ради, вул.Мира, 46а, м.Рубіжне, Луганська область, 93010 про розірвання договору за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначено на 01.02.2023 року о 09 год. 10 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань № 109.
Явка представників учасників в судове засідання не визнається обов’язковою.
Учасникам справи пропонується невідкладно зареєструвати електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі.
Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву – протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. У випадку подання відповідачем відзиву - надати суду докази його надіслання (надання) іншій стороні з усіма додатками (опис вкладення, поштова накладна, тощо).
Інформацію щодо роботи суду та щодо розгляду конкретної судової справи можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://lg.arbitr.gov.ua/sud5014/
З повним текстом ухвали можна ознайомитись на сайті https://reyestr.court.gov.ua/Review/108085666
Суддя О.В. Драгнєвіч