Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою від 21.11.2022 прийнято позовну заяву
Державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка", м. Старобільськ Луганської області
до Комунального підприємства "Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Рубіжанської міської ради, м. Рубіжне Луганської області
про розірвання договору про закупівлю послуг за державні кошти від 21.01.2022 № 51 до розгляду та відкрито провадження у справі № 913/244/22, розгляд справи вирішено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами, встановлено учасникам справи строк для подачі заяв по суті справи, зокрема, Комунальному підприємству "Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Рубіжанської міської ради встановлено строк для подання відзиву з урахуванням вимог ст. 165 ГПК України – протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; після отримання від позивача відповіді на відзив подати до суду заперечення протягом 5 днів з дня отримання такої відповіді від позивача з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України.
Електронний варіант ухвали суду від 21.11.2022 в мережі інтернет за адресою: http://reyestr.court.gov.ua/Review/107460044
Суддя Андрій СЕКІРСЬКИЙ