Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області, що знаходиться за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, у складі судді Масловського С.В. повідомляє учасників справи № 913/266/20(524/3332/21) за позовом Колос Марії Петрівни до відповідача-1 – Публічного акціонерного товариства "Українська інноваційна компанія", відповідача-2 – Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, про стягнення заробітної плати та визнання трудових відносин припиненими, а саме:
позивача – Колос Марію Петрівну;
відповідача-1 – Публічне акціонерне товариство "Українська інноваційна компанія" (місцезнаходження: вул. Сметаніна, буд. 3-А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404);
відповідача-2 – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (місцезнаходження: вул. Січових Стрільців, буд. 1, м. Київ, 04053);
третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості (місцезнаходження: проїзд Арсенальний, буд. 1, м. Кременчук, Полтавська обл., 39601);
третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області (місцезнаходження: вул. Соборності, буд. 66, м. Полтава, 36014)
про те, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 27.09.2022 ухвалено:
«1. Справу №913/266/20(524/3332/21) прийняти до провадження.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Розгляд справи відбудеться після усунення обставин, які в умовах воєнної агресії проти України зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду.
Про день та час розгляду справи, сторін буде повідомлено додатково.
4. Відповідачам протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання ухвали суду надати відзив на позовну заяву відповідно до ст. 165 ГПК України з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, документи, що підтверджують надіслання відзиву і доданих до нього доказів позивачу.
5. Позивачу встановити строк для подачі відповіді на відзив із урахуванням вимог ст. 166 ГПК України – п’ять днів з дня отримання відзиву на позов.
6. Відповідачам встановити строк для подачі заперечень із урахуванням вимог ст. 167 ГПК України - п’ять днів з дня отримання відповіді на відзив.
7. Третім особам встановити строк для подачі пояснень щодо позову із урахуванням вимог ст. 168 ГПК України - п`ять днів з дня вручення ухвали про прийняття справи до провадження.
8. Повідомити сторін, що у зв’язку із введенням на території України воєнного стану, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до наказу голови суду запроваджено роботу суду у віддаленому режимі.
Рекомендовано учасникам справ утриматись від відвідування суду, свої процесуальні права реалізовувати з використанням офіційної електронної пошти суду.
Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі Електронний суд, поштою, факсом або дистанційними засобами зв`язку.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за вебадресою: http://lg.arbitr.gov.ua/sud5014/gromadyanam/csz/».
Суддя Сергій МАСЛОВСЬКИЙ