Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою від 22.08.2022 прийнято позовну заяву
Фізичної особи-підприємця Пивоварова Костянтина Михайловича, м. Сєвєродонецьк Луганської області
до Теплівського обласного психоневрологічного інтернату, с. Тепле Луганської області
про стягнення 173 897 грн 80 коп. до розгляду та відкрито провадження у справі № 913/166/22, розгляд справи вирішено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами; встановлено учасникам справи строк для подачі заяв по суті справи, зокрема, Теплівському обласному психоневрологічному інтернату встановлено строк для подання відзиву з урахуванням вимог ст. 165 ГПК України – протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; після отримання від позивача відповіді на відзив подати до суду заперечення протягом 5 днів з дня отримання такої відповіді від позивача з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України; запропоновано у разі незгоди з розміром заявлених до стягнення грошових коштів, визначених позивачем, подати контррозрахунок.
Суддя Андрій СЕКІРСЬКИЙ