Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області у складі судді Шеліхіної Р.М. повідомляє учасників справи № 913/104/22 про те, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 18.07.2022 постановлено ухвалу якою:
1. Вирішено справу № 913/104/22 розглядати у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін за наявними у справі матеріалами.
2. Для запобігання загрози життю та здоров’ю суддів та учасників судового процесу у період воєнного стану, рекомендовано учасникам справи утриматись від відвідування суду, свої процесуальні права та обов‘язки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України, реалізовувати з використанням електронної пошти та/або через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний суд», а саме:
- через особистий кабінет в системі «Електронний суд» https://id.court.gov.ua;
- у разі неможливості надсилання через систему «Електронний суд» - електронною поштою на е-mail: inbox@lg.arbitr.gov.ua (з обов`язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду (61022, м. Харків, проспект Науки, буд. 5).
3. Запропонувано позивачу:
- при можливості надати додаткові документи в підтвердження заявлених вимог (необхідні на думку позивача).
4. Запропонувано відповідачу:
- при можливості надати документи в підтвердження заперечень до позову.
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/.
Суддя Ріта ШЕЛІХІНА