Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ОГОЛОШЕННЯ
До уваги учасників справи №913/118/21, зокрема, Товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь», яке знаходиться за адресою: 94213, Луганська область, м. Алчевськ, вул. Липовенко, 2 «В».
Господарським судом Луганської області, що знаходиться за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, у складі судді Тацій О.В., розглядається господарська справа №913/118/21
за позовом заступника керівника Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області (93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65) в інтересах держави в особі
позивача - Комишувахської селищної ради Попаснянського району Луганської області (93340, Луганська область, Попаснянський район, смт Комишуваха, вул. Космічна, 1, ідентифікаційний код 04335335),
до відповідача – Товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» (94213, Луганська область, м. Алчевськ, вул. Липовенко, 2 «В», ідентифікаційний код 32545240)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, Попаснянська районна державна адміністрація Луганської області (93300, Луганська область, м. Попасна, пл. Миру, 2, ідентифікаційний код 21823467)
про повернення земельної ділянки,
Ухвалою Господарського суду Луганської області від 11.03.2021 року ухвалено:
«1. Підтвердити наявність підстав для представництва заступником керівника Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області інтересів держави в особі позивача Комишувахської селищної ради Попаснянського району Луганської області в суді.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, зал №109.
- Попаснянську районну державну адміністрацію Луганської області (93300, Луганська область, м. Попасна, пл. Миру, 2, ідентифікаційний код 21823467).
Явка представників учасників справи у підготовче засідання є необов’язковою.
Повідомити учасників справи, що інформація по справі, що розглядається, доступна на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/ та на інформаційному сайті за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Роз’яснити сторонам по справі, що відповідно до ч. 4 ст. 197 ГПК України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), вони можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.»
Суддя О.В. Тацій