Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
- боржника - ТОВ «КАН-ТРАНС», вул.Кислородна, буд.8-А, м.Хрустальний Луганської області, 94504.
справа №913/567/20
Господарський суд Луганської області повідомляє, що ухвалою суду від 29.10.2020 у справі №913/567/20 за заявою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії – Луганського обласного управління Акціонерного товариства «Ощадбанк» до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «КАН-ТРАНС» про відкрито провадження у справі про банкрутство; визнані грошові вимоги; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника ТОВ «Кан-Транс» строком на 170 календарних днів по 19.04.2021 (включно); призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Солдаткіна С.В.; попереднє засідання призначено на 14.12.2020 об 11 год. 00 хв. у приміщенні Господарського суду Луганської області за адресою: проспект Науки, буд.5, м.Харків, зал судових засідань №108.
З повним текстом ухвали можна ознайомитись на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/
Суддя С.В. Вінніков