Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги учасників у справі №913/554/20
Приватного акціонерного товариства “Сєвєродонецьке обєднання Азот”, вул.Пивоварова, 5, м.Сєвєродонецьк Луганської області, 93403
Товариства з обмеженою відповідальністю спільне підприємство “Укрзовніштрейдінвест”, вул.Пивоварова, 5, м.Сєвєродонецьк Луганської області, 93400
Повідомлення у справі №913/554/20
Господарський суд Луганської області у складі судді Драгнєвіч О.В. розглянувши матеріали за позовом Приватного акціонерного товариства “Сєвєродонецьке обєднання Азот”, вул.Пивоварова, 5, м.Сєвєродонецьк Луганської області, 93403
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю спільне підприємство “Укрзовніштрейдінвест”, вул.Пивоварова, 5, м.Сєвєродонецьк Луганської області, 93400
про стягнення 113 300 грн 20 коп.
Враховуючи викладене, повідомляємо, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 02.10.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі; справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами; запропонувано відповідачу подати відзив на позовну заяву у строк, встановлений ч.1 ст.251 ГПК України - протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали.
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя О.В. Драгнєвіч