Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги сторін у справі №913/245/18
Публічного акціонерного товариства “Дельта Банк” в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації АТ “Дельта Банк” Кадирова В.В. (вул.Щорса, буд.36-Б, м.Київ, 01133)
фізичної особи-підприємця Слинько Тетяни Василівни
( м.Луганськ Луганської області, 91000)
Повідомлення про відкриття провадження у справі №913/245/18
Суддя Господарського суду Луганської області Драгнєвіч О.В., розглянувши матеріали за позовом Публічного акціонерного товариства “Дельта Банк” в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації АТ “Дельта Банк” Кадирова В.В., вул.Щорса, буд.36-Б, м.Київ, 01133
до фізичної особи-підприємця Слинько Тетяни Василівни м.Луганськ Луганської області, 91000
про стягнення 69101 грн 73 коп.
Враховуючи викладене, повідомляємо, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 15.06.2018 відкрито провадження у справі, підготовче засідання призначено на 11 липня 2018 року о 15 год. 20 хв.
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя О.В. Драгнєвіч