Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
- боржника - ТОВ «КАН-ТРАНС», вул.Кислородна, буд.8-А, м.Хрустальний Луганської області, 94504.
справа №913/567/20
Господарський суд Луганської області повідомляє, що постановою суду від 24.05.2021 у справі №913/567/20 за заявою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії – Луганського обласного управління Акціонерного товариства «Ощадбанк» до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «КАН-ТРАНС» затверджено віт арбітражного керуючого Солдаткіна С.В. про основну грошову винагороду арбітражного керуючого (розпорядника майна) у справі №913/567/20 за період з 29.10.2020 по 29.01.2021; припинено процедуру розпорядження майном боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Кан-Транс» та повноваження арбітражного керуючого Солдаткіна С.В. у якості розпорядника майна боржника у справі №913/567/20; визнано боржника – Товариство з обмеженою відповідальністю «Кан-Транс» банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, тобто до 24 травня 2022 року; призначено арбітражного керуючого Надтоку Олену Володимирівну ліквідатором банкрута, на яку покладено обов’язки та повноваження, встановлені ст.61 КУзПБ.
З повним текстом постанови можна ознайомитись на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/
Суддя С.В. Вінніков