Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарський суд Луганської області, що знаходиться за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, у складі судді Масловського С.В. повідомляє учасників справи № 913/266/20(523/12426/16-ц)
за позовом Снішиної Віри Володимирівни
до відповідача - Публічного акціонерного товариства «Укрінком» (місцезнаходження: вул. Сметаніна, буд. 3-А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404)
про стягнення заборгованості за вкладами, пені та трьох відсотків річних від простроченої суми
– Снішину Віру Володимирівну;
– Публічне акціонерне товариство «Укрінком
про те, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 20.07.2022 ухвалено:
«1. Справу №913/266/20(523/12426/16-ц) прийняти до провадження.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Розгляд справи відбудеться після усунення обставин, які в умовах воєнної агресії проти України зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду.
Про день та час розгляду справи, сторін буде повідомлено додатково.
4. Відповідачу протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання ухвали суду надати відзив на позовну заяву відповідно до ст. 165 ГПК України з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, документи, що підтверджують надіслання відзиву і доданих до нього доказів позивачу.
5. Позивачу встановити строк для подачі відповіді на відзив із урахуванням вимог ст. 166 ГПК України – п’ять днів з дня отримання відзиву на позов.
6. Відповідачу встановити строк для подачі заперечень із урахуванням вимог ст. 167 ГПК України - п’ять днів з дня отримання відповіді на відзив.
7. Повідомити сторін, що у зв’язку із введенням на території України воєнного стану, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до наказу голови суду запроваджено роботу суду у віддаленому режимі.
Рекомендовано учасникам справ утриматись від відвідування суду, свої процесуальні права реалізовувати з використанням офіційної електронної пошти суду.
Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі Електронний суд, поштою, факсом або дистанційними засобами зв`язку.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за вебадресою: http://lg.arbitr.gov.ua/sud5014/gromadyanam/csz/».
Суддя Сергій МАСЛОВСЬКИЙ