Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги учасників у справі №913/54/21
Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Зоря”, вул. Заводська, 1Г/36, м.Рубіжне, Луганська область, 93000
Комунального підприємства “Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Рібіжанської міської ради, вул.Менделєєва, 49, м.Рубіжне, Луганська область, 93010
Повідомлення про поновлення провадження з розгляду заяви Комунального підприємства “Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Рібіжанської міської ради про відстрочення виконання рішення Господарського суду Луганської області від 13.04.2021 у справі №913/54/21.
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Зоря”, вул. Заводська, 1Г/36, м.Рубіжне, Луганська область, 93000
до відповідача Комунального підприємства “Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Рібіжанської міської ради, вул.Менделєєва, 49, м.Рубіжне, Луганська область, 93010
про стягнення 1 376 710 грн 83 коп.
Враховуючи викладене, повідомляємо, що ухвалою Господарського суду Луганської області від 27.08.2021 поновлено провадження з розгляду заяви Комунального підприємства “Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Рібіжанської міської ради про відстрочення виконання рішення Господарського суду Луганської області від 13.04.2021 у справі №913/54/21; розгляд заяви призначено на 06.09.2021 на 15 год. 30 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, в залі судових засідань 205.
Електронний варіант ухвали розміщено в мережі інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя О.В. Драгнєвіч